Termin sürelerimiz, sipariş yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Miktara bağlı olarak 3-10 gün içerisinde siparişlerinizi tarafınıza teslim etmekteyiz.

Ganitto Gıda Promosyon üretim tesislerimizde günlük 10.000 paket üretim kapasitemiz bulunmaktadır.

Tasarım aşamasında kendinizi kesinlikle kısıtlamayınız. Ganitto'yu farklı kılan resimler dahil tüm içerikleri az adette ambalaja basabilmesidir.

Baskı sürecinin geri dönüşü olmaması sebebiyle baskı öncesi tarafınızdan yazılı veya mail yoluyla onay alınır. Baskı onayından sonra revize yapılamaz.

KDV, İstanbul içi nakliye, ve tasarım hizmetleri (x3 revize) fiyatlarımıza dahildir.

Ganitto'da kahveler sipariş sonrasında kavurularak, öğütülür ve dinlendirildikten sonra paketlenir.
Baskılı kahve paketleri siparişinde ürün seçiminden sonra, mutlaka kahve çekim kalınlığını belirtmeniz gerekir.
Çekim Türleri: Filtre Makine, Filtre V60, French Press, Chemex, Moka Pot, Espresso

Size özel ambalajlarda ve sizin istediğiniz ürünleri hazırlamak için proje bazlı çalışmaktayız.

Standart paket ölçüleri üzerine baskı yaptığımız için, ürün seçimine göre farklı gramajlar oluşmaktadır. Örn: Türk Kahvesi için 40 Gr. , 100 Gr. ve 250 Gr. seçenekleri bulunmaktadır. Sizin özel projenize özel farklı gramajlar hazırlamaktayız.

Gıda promosyon ürünleri için tasarım hizmeti tarafımızca x3 revize ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bunun dışında kendi tasarım ekibinizin çalışmalarınıda uygulama yapmaktayız.

Ödemelerinizi havale/eft/fast veya online ödeme linki talep ederek kredi kartınızla yapabilirsiniz. Ödemenizden sonra 3 iş günü içerisinde faturanız tarafınıza gönderilir.

Abone Ol!

Bizden haberdar ol

WhatsApp!
1